Skip Navigation
Search Jobs

Join our team

Search with Linkedin Profile

You deserve to do what you love, and love what you do – a career that works as hard for you as you do. At Fiserv, we are 44,000, #FISVProud innovators, delivering superior value for our clients through leading technology, targeted innovation and excellence in everything we do. You have choices – if you strive to be a part of a team driven to create with purpose, now is your chance to Find your Forward with Fiserv. Apply today to join a company named a FORTUNE World's Most Admired Companies® for the eighth consecutive year.

Success Profile

Every candidate has their strengths, and at Fiserv, we want to match you to a career that allows you to put your best foot forward. Do you have the competencies outlined below? If so, you might be an excellent candidate to Find Your Forward at Fiserv.

  • Collaborative
    9
  • Courageous
    7
  • Innovative
    10
  • Strategic
    8
  • Trustworthy
    9
  • Enthusiastic
    7
10
  • Motivational
  • Socially Conscious
  • Results Driven
  • Productive
  • Communicator
  • Focused
  • Achiever
  • Problem-solver

Create Together

Your Career and the Culture at Fiserv

We are #FISVProud!!

Associate Experience: Hear from Veterans of the Armed Services

contentimg contentimg contentimg contentimg

Responsibilities

Requisition ID R-10268106 Date posted 04/20/2022 City Warsaw Country Poland

OPIS STANOWISKA:

Osoba na tym stanowisko odpowiedzialna będzie za bezpośrednią obsługę i koordynację procesów związanych z formalną obsługą zapytań ofertowych, postępowań przetargowych, oraz bieżącym zarządzaniem dokumentacją formalną z klientami i partnerami zewnętrznymi.

OBOWIĄZKI:

  • monitorowanie ogłoszeń o zamówieniach publicznych zgodnie z zakresem działalności firmy;
  • koordynacja działań związanych z przygotowaniem dokumentacji handlowej dla klientów z postępowań przetargowych/ opracowanie i przygotowanie dokumentów we współpracy z innymi działami firmy
  • współpraca z innymi działami firmy w zakresie merytorycznego przygotowywania ofert;
  • przygotowywanie zestawień i raportów oraz zapewnienie właściwej ewidencji i archiwizacji dokumentacji przetargowej;
  • prowadzenie pełnej dokumentacji wszystkich ofert i ich wyników oraz wnioski;
  • współpraca z działami organizacji wspierającymi sprzedaż oraz innymi obszarami w celu przygotowania podnoszenia skuteczności w obszarze zapytań ofertowych i zamówień publicznych;
  • przygotowywanie wzorów ogólnych dokumentów niestandardowych dla kanałów sprzedaży;
  • opracowywanie i weryfikacja umów oraz aneksów z klientami/ partnerami oraz związanej z nimi dokumentacji;
  • analiza treści dokumentów otrzymanych od stron trzecich oraz dostosowywanie ich treści do zasad obowiązujących w firmie;
  • koordynacja procesu uzyskiwania niezbędnych zgód korporacyjnych dla dokumentacji formalno-prawnej oraz dbałość o prawidłowy obieg i archiwizację dokumentów.

WYMAGANIA:

  • znajomość prawa Zamówień Publicznych i innych aktów prawnych, wymaganych do poprawnego przygotowania ofert przetargowych (znajomość procesów odwoławczych, umiejętność analizy zamówień SIWZ pod kątem prawnym/ merytorycznym/ ryzyka);
  • wykształcenie wyższe, preferowane ekonomiczne lub prawnicze;
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • doświadczenie w zakresie obsługi klienta, wsparcia sprzedaży;
  • znajomość języka angielskiego w stopniu bardzo dobrym;
  • znajomość rynku płatności bezgotówkowych będzie dodatkowym atutem;
  • dobra organizacja pracy;
  • umiejętność rozwiązywania problemów, analitycznego myślenia i radzenia sobie pod presją czasu;
  • skrupulatność, rzetelność, terminowość;
  • zdolności negocjacyjne i wysoka kultura osobista.

OFERUJEMY:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • pracę w przyjaznym środowisku o wysokich standardach;

  • możliwości rozwoju zawodowego w międzynarodowej organizacji;

  • możliwość poznania zasad działania rynku usług płatniczych i bankowych w firmie o globalnym zasięgu;

  • pracę w nowoczesnym biurze blisko centrum, z dobrym dojazdem do biura;

  • możliwość pracy zdalnej na uzgodnionych zasadach;

  • atrakcyjny pakiet benefitów pracowniczych.

View Location
Join Our Talent Network

Want more than just an alert about a new job? Join our talent community and stay informed about Fiserv career news, events and new opportunities.